Суд про “захоплення” будинку Тернопільської облради призначили на 6 лютого (Відео)

P1010070-nСудове засідання щодо кримінального провадження у справі про захоплення адмінбудівлі ОДА відбудеться 6 лютого у Тернопільському міськрайонному суді.

Його призначили на 10 ранку. Сьогодні ж, 3 лютого, відбулося попереднє слухання, де визначили свідків і прийняли докази, повідомив кореспондент телекомпанії TV-4.

Читайте також. Суд у Тернополі вирішить – захоплювали приміщення ОДА чи ні

Нагадаємо, сьогодні о 15 год. у суді, що на вул. Котляревського, розпочалося засідання суду щодо захоплення «білого дому». За інформацією конфіденційних джерел, суд мав намір заборонити тернополянам перебувати у приміщенні ОДА та облради, що на вул. Грушевського, 8. Крім того, обвинувачення мали пред’явити осередкам трьох опозиційних політичних партій, а також керівнику Штабу національного спротиву Тернополя Володимиру Стаюрі та громадському активісту Олександру Башті. Тож Штаб національного спротиву оголосив мобілізацію людей. І під суд, аби підтримати активістів, дійсно прийшли тернополяни.

Читайте також. Суд скасував рішення Тернопільської міської ради про Народну Раду

– У справі ще будуть допитувати свідків, – каже один із обвинувачуваних – Володимир Стаюра. – Ми налаштовані по-бойовому – лише на перемогу. Адже будівлю облради ми не захоплювали. Громада має повне право входити туди, бо цей будинок – її власність.

Позивачем у сіді виступив перший заступник прокурора Тернопільської області, відповідачами - Володимир Стаюра, Олександр Башта та обласні осередки ВО "Свобода", політичної партії "УДАР Віталія Кличка" і ВО "Батьківщина".

- Позов подала прокуратура області в порядку представництва інтересів держави, - каже Наталія Осядач, старший прокурор відділу представництва інтересів громадян та держави у судах прокуратури області. - Зробили це через те, що обласній адміністрації та іншим державним органам і установам, які працюють за юридичною адресою Грушевського, 8, чинять перешкоди у користуванні цими приміщеннями для належного виконання покладених на них обов'язків...