Суд обрав запобіжний захід Омеляну

Фото – Фейсбук Володимира Омеляна

Ексміністра підозрюють у вчиненні незаконних дій, через які державний бюджет недоотримав 30,5 млн гривень. Омелян вважає, що кримінальн епрвоадження – це помста за успішну роботу на посаді міністра.

25 червня Вищий антикорупційний суд обрав колишньому міністру інфраструктури запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

“Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду обрав колишньому міністру інфраструктури запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Також на ексміністра покладено процесуальні обов’язки: прибувати за першою вимогою до слідчого, прокурора, суду; повідомляти слідчого, прокурора, суд про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування зі свідками, експертами, спеціалістами; здати на зберігання паспорт для виїзду за кордон. Строк дії обов’язків – до 19 серпня включно”, – сказано в повідомленні суду.

Читайте також: НАБУ оголосило підозру ексміністру Омеляну

Сам Омеляян таке рішення суду вважає політичною розправою і заявляє, що замість подіки за успішну реформу йому вручають підозру і обирають запобіжний захід.

“Ця справа НАБУ не перша. Може, і не остання. Але кожна нова жалюгідніша за попередню. Шкода, що антикорупційні органи, які мали бути новими, чесними і справедливими, перетворилися на політичний інструмент і зруйнували свою репутацію, навіть її не відбудувавши”, – написав Омелян у Фейсбук