Суд обрав запобіжний захід для помічника екс-нардепа Олега Ляшка за бійку з Андрієм Герусом (Відео)

Запобіжний захід за бійку Ляшка отримав і його охоронець / скріншот
Запобіжний захід за бійку Ляшка отримав і його охоронець / скріншот

Бориспільський міськрайонний суд обрав запобіжний захід для помічника екс-нардепа Олега Ляшка за нещодавню бійку з чинним депутатом Андрієм Герусом.

Про це повідомила прес-служба суду. Зазначається, що підозрюваного відпустили на поруки, однак поклали на нього низку обов’язків. Зокрема, прибувати на вимогу до слідчого, прокурора чи суду; повідомляти про зміну місця проживання, а також утриматися від спілкування з постраждалим чи свідком у справі. Повний текст ухвали оголосять 6 грудня.

Олег Ляшко повідомив, що Суд відхилив клопотання прокурорів про утримання Євгена Стипанюка під домашнім арештом, його взяли на поруки двоє народних депутатів – Олексій Кучеренко та Михайло Волинець

“Я упевнений, що дуже скоро ситуація зміниться і відповідати перед законом доведеться самому Герусу і владі, яка потурає цим злочинам. За моїм позовом напередодні суди зобов’язали НАБУ та СБУ відкрити кримінальне провадження проти Геруса за фактом державної зради та зловживання владою – сприяння російській енергетичній агресії проти України, через що наша країна зазнала нечуваних збитків. У будь-якій іншій цивілізованій країні Геруса за це б отримав пожиттєво. А у нас такі вороги при владі і продовжують знищувати Україну. Згадаєте мої слова: «справа Геруса» буде найгучнішою антикорупційною справою проти нинішньої влади. Я зроблю все, щоб це сталося якнайшвидше!” – повідомив Олег Ляшко.

Нагадаємо, 6 листопада екс-нардеп Олег Ляшко побився з чинним нардепом від “Слуги народу” і головою парламентського комітету з питань енергетики і житлово-комунальних послуг Андрієм Герусом. За словами Ляшка, Герус нібито лобіював відкриття українського ринку для російської електроенергії. Пізніше поліція відкрила кримінальне провадження через бійку. 18 листопада Ляшку було повідомлено про підозру, пізніше суд відпустив його на поруки двох діючих нардепів.

Відео зі сторінки Олега Ляшка