Суд обрав запобіжний захід для четвертого підозрюваного у вбивстві депутата на Тернопільщині

тюрма-чоловічі рукиа на гратахЧетвертого підозрюваного, якого разом із автівкою, на якій з Кременця тікали затримані після побиття депутата Ващенка, знайшли і затримали в Дніпопетровській області.

Як повідомили в прокуратурі Тернопільської області, суд уже обрав йому запобіжний захід – арештував на 60 днів.

Читайте також: Вбивство депутата Ващенка на Тернопільщині: авто і четвертого підозрюваного знайшли на Дніпропетровщині (Фото)

Ось що заявили в прокуратурі:

Прокуратура області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно чотирьох осіб, які підозрюються в умисному спричиненні тяжких тілесних ушкоджень депутату Кременецької міської ради, керівнику громадської організації «Народна Рада», від яких потерпілий помер.

Як уже повідомляла прес-служба прокуратури області, завдяки скоординованій роботі працівники прокуратури та поліції встановили 4 осіб, які обгрунтованопідозрюються у спричиненні депутату Кременецької міської ради, керівнику громадської організації «Народна Рада» тяжких тілесних ушкоджень, від яких потерпілий помер у лікарні.

Упродовж 7-9 червня правоохоронці затримали трьох підозрюваних у вчиненні цього злочину – це раніше неодноразово судимі жителі Дніпропетровщини. Судом їм обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

У суботу, 16 липня, правоохоронці затримали четвертого жителя Дніпропетровщини, який безпосередньо наносив потерпілому несумісні з життям травми.Затриманий теж неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки, хуліганство та незаконне заволодіння транспортом. Від органів досудового слідства він переховувався у своїх родичів на Дніпропетровщині.

Рішенням суду йому обрано запобіжний захід – взяття під варту строком на 2 місяці.