Суд не побачив підстав звільняти Штепу з-під варти. Вона обіцяє сенсації

ШтепаКлопотання екс-міського голови Слов’янська Нелі Штепи про зміну їй запобіжного заходу на домашній арешт або особисте зобов’язання суддя сьогодні відхилив. Натомість сама екс-очільниця міста, в якому за її головування господарювали бйоовики, обіцяє надати документи про те, хто почав війну на Донбасі.

Червонозаводський суд Харкова залишив  Нелю Штепу під арештом до 28 травня. Про це повідомляє місцеве видання “Новини Харкова“.

Натомість Штепа заявила, що за гратами її тримають спеціально, висуваючи все нові і нові звинувачення.

За її твердженням, представники державного обвинувачення “виконують чиєсь політичне замовлення, щоб утримати мене і щоб я не розповіла, хто дійсно винен у початку цієї війни”, пише УНІАН.

Екс-очільниця Слов'янська пообіцяла оприлюднити ці сховані документи.

“Я з'явилася в СБУ з документами, які підтверджують, хто розпочав цю війну, хто оплачував цю війну. Копія документів була у Кульматицького Володимира, його сьогодні немає, його вбили. Але документи не знайшли. Сьогодні документи перебувають у Києві в одному з банків, і я ці документи надам. Я заявляю відкрито, що сьогодні все робиться для того, щоб я була в тюрмі та не могла сказати, хто це є”, - сказала Штепа.

Наступне засідання суду призначене на 7 квітня.

Нагадаємо, прокуратура почала провадження проти Штепи за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, вчиненого представником влади, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3. ст. 110 КК України). 11 липня її затримала міліція, а 14 липня стосовно неї було обрано запобіжний захід у вигляді арешту на два місяці.

Екс-меру Слов'янська загрожує довічне ув'язнення.