Студенти з Рівного зняли фільм про життя міської молоді (Відео)

фото: Суспільне. Рівне
фото: Суспільне. Рівне

Фільм “Слабо?” презентували сьогодні у Рівному. У короткометражці розповідається про життя рівненської молоді . Його автори – студенти Стас Ляшко та Богдан Ніколайчук. Відзняли півгодинну стрічку на телефон.

Автори розповіли: хотіли висвітлити актуальні проблеми молодих людей, зокрема те, до чого призводять необдумані вчинки.

За сюжетом головний герой фільму у своїй поштовій скриньці знаходить записник. Згодом він з’ясовує, що там записані події з майбутнього.

– Мені прийшла ідея, як можна подати сучасні проблеми молоді, тобто куріння, нецензурна лексика, яку вживають, інші проблеми, як можна це подати. Прийшла ідея, що це ми можемо подати через щоденник, який передбачає майбутнє, – розповів автор ідеї, оператор-постановник Стас Ляшко.

За словами авторів, спонсорів вони не знайшли, тому знімали фільм за власні кошти і на телефон. Всі зйомки проходили в Рівному. Найекстремальніша сцена – на мості на вулиці Соборній.

Роль блогера-екстремала виконав Сергій Панасюк, інформує Суспільне.

Актор Сергій Панасюк:

– Коли Бодя сказав, що треба якась сцена, щоб зачепила людей, то я запропонував йому пройтися по перилам, а не звисати. Потім ми почали думати, що нам треба живі всі. Знімали з самого ранку, в годині шостій. Що важливо – там була страховка.

За словами авторів, працювали над фільмом вони близько пів року. Зйомки були влітку, досі тривав монтаж.

У ролі акторів спробували себе жителі міста віком від 16 до 19 років.

Як розповіли автори фільму, невдовзі вони планують відзняти другу частину.

Подробиці – у відео Суспільне Рівне: