Студенти тернопільського училища виготовили 1600 спиртівок для бійців (Відео)

спиртівки1600 спиртівок та елементи до буржуйок передали студенти  Тернопільського вищого професійного училища №4 ім. Михайла Паращука представнику Об’єднання заради громади “Ядро”.

Нагадаємо, телекомпанія TV-4 спільно з “Ядром” тиждень тому оголосила акцію – просили школярів та студентів виготовляти для бійців на схід просто металеві спиртівки.

Читайте також. Тернопільських школярів просять виготовити прості спиртівки для вояків (Відео)

До речі, молодь активно до цього долучилася. І не лише студенти училища №4, а й Галицького коледжу та Підгаєцького аграрного ліцею.

Спиртівки необхідні бійцям на Сході, вони живуть у різних умовах і не завжди можуть розпалити багаття, аби приготувати собі їжу чи погрітися.

– Там є люди, які борються за нашу волю, борються, щоб ми не потрапили під руку сепаратистів. Я виготовляю спиртівку і отримую задоволення, бо знаю, що буде тепло бійцям, – розповідає студент Тернопільського вищого професійного училища №4 імені Михайла Паращука Віталій Калинович.

Зробили студенти 1600 спиртівок, а ще – чимало елементів для буржуйок.

– Це вже не перший раз Тернопіль стає першим у таких ініціативах і в такій роботі. Я ніде не чув, щоб в таких кількостях ці спиртівки робили, прикріпляли спирт і відправляли на передову. У нас їх зараз практично на складі немає: тільки зробили – відразу хлопці приїжджають і забирають. Бо це – вкрай необхідна річ. Біле поле, якщо десь буде видно багаття, зразу можна накрити вогнем, а спиртівочку поставив, нагрів їсти і далі воюй, – пояснив представник Об’єднаня заради громади “Ядро” Тарас Білан.

Довідково. Зараз у Логістичному центрі бракує сухого спирту. Його можна приносити на склад допомоги АТО, що на вулиці Академіка Дністрянського, 10.