Студенти столичного університету закликали керівництво не допустити до роботи колишнього заступника голови адміністрації часів Януковича

фото: Радіо Свобода Під час акції «Ні Портнову» біля університету Шевченка, Київ, 20 червня 2019 року
фото: Радіо Свобода
Під час акції «Ні Портнову» біля університету Шевченка, Київ, 20 червня 2019 року

Близько 300 студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка прийшли вчора ввечері до свого навчального закладу.

Вони протестували проти того, що колишній заступник голови Адміністрації президента за правління Віктора Януковича Андрій Портнов працюватиме на кафедрі конституційного права юридичного факультету, пише Радіо Свобода.

Про свої вимоги вони написали також в анонсі напередодні протесту у розділі “Події” на Фейсбуці під назвою “Ні Портнову в КНУ!”

“19 червня стало відомо, що колишній заступник голови Адміністрації президента при Вікторі Януковичу Андрій Портнов знову працюватиме на кафедрі конституційного права юридичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка.

Закликаємо студентів, співробітників, викладачів та випускників КНУ ім. Тараса Шевченка стати на захист честі і репутації свого університету та приєднатися до нижче наведених вимог.

Наші вимоги:

– скасувати наказ про працевлаштування Портнова Андрія Володимировича на посаду професора кафедри конституційного права КНУ ім. Тараса Шевченка;

– публічне вибачення від ректора КНУ ім. Тараса Шевченка Леоніда Губерського за призначення Андрія Портнова”, – йдеться у дописі.