Студенти пропонують реконструювати тернопільські парки і збудувати планетарій (Фото, Відео)

P8280001-nМолоді архітектори і дизайнери пропонують збудувати у Тернополі планетарій і багато інших змін.

Начальник управління культури Олександр Смик запевнив, що два запропонованих ними проекти вже реалізовують в одному із міських парків.

Читайте також. Середньовіччя – у тернопільському парку: панни серця, бої на мечах, обладунки (Фото, Відео)

Нагадаємо, у місті 28 серпня презентували виставку робіт молодих архітекторів і дизайнерів. Усі «експонати» можна будь-коли оглянути в Українському домі «Перемога». Експозиція триватиме до 31 серпня. Вхід – вільний.

Йдеться про не зовсім звичну виставку, бо у ній – дипломні роботи студентів вищих навчальних закладів України, зокрема – університету «Україна», «Львівської політехніки». Тема – «Нові концепції розвитку міста у галузі архітектури та ландшафтного дизайну».

Організатор експозиції – управління архітектури, містобудування та кадастру Тернопільської міської ради. Тож курує захід головний архітектор міста Василь Бесага.

Читайте також. В одній експозиції – майже 70 “революційних” світлин тернопільських фотографів (Фото)

– Йдеться не просто про завтрашній день архітектури, а можливо, нашого міста! – наголосив під час відкриття начальник управління культури Олександр Смик. – Жодна ваша ідея не повинна пропасти!

Учасників і гостей привітав викладач університету «Україна» – гість з Києва Михайло Капустинський.

На заході були присутні й інші викладачі, і навіть автори тих дипломних робіт.

До речі, юнак, який запропонував у Тернополі облаштувати планетарій – тернополянин, випускник «Львівської політехніки». Він розповів, що більшість студентів готували проекти із прив’язкою до Львова, а він захотів щось зробити для рідного міста.

Наостанок Олександр Смик подарував кожному з авторів архітектурних ідей значок із зображенням бренду Тернополя. Чиновник пояснив, що фактично ці вироби виготовили лише годину тому.