Студенти аграрного коледжу з Тернопільщини стали переможцями міжнародної олімпіади з алгебри

фото: Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого
фото: Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого

Студенти  11АК групи Заліщицького аграрного коледжу ім. Є. Храпливого взяли участь у міжнародній олімпіаді «Всеосвіта Зима 2018-2019» з алгебри в рамках освітнього проекту Міністерства освіти і науки України «Всеосвіта», під керівництвом викладача коледжу Деркач Наталії Ярославівни.

Студенти продемонстрували високі результати  з алгебри і, відповідно, зайняли І та ІІ місця.

Взявши участь у олімпіаді, студенти отримали цікаві, захопливі, інноваційні завдання, зручний формат участі, вигідні умови для всіх,  роботу над помилками, приємні враження. Спеціально розроблені завдання спрямовані, насамперед, на підвищення у студентів інтересу та мотивації до навчання і дозволяють чітко визначити рівень їхніх знань, вимагають прояву найкращих студентських здібностей — креативності та кмітливості.

Лист Подяку від директора ТОВ «Всеосвіта» Литвененка І.М. отримав директор коледжу Володимир Глова за активну участь навчального закладу в організації та проведенні Всеукраїнської дистанційної олімпіади «Всеосвіта Зима 2018-2019».

Лист Подяку отримала й викладач коледжу Деркач Наталія Ярославівна, яка успішно підготувала 8 студентів до участі в олімпіаді.

Перше місце розділили  Рудик Сергій і Мороз Петро, друге - Сороцький Роман, Самсон Віталій, Ясінський Андрій.

Також хороші результати в даній олімпіаді продемонстрували студенти Андрусик Максим, Галіяш Іван, Михайлюк Арсен.