Студентки ЗУНУ отримали 10 тис. грн за створення нового логотипу навчального закладу

Завершився конкурс на найкращий логотип Західноукраїнського національного університету. Вже підвели його підсумки, розглянувши 107 надісланих варіантів логотипів.

За висновками компетентного журі всі роботи вирізнялися особливою філософією, цікавим дизайном та креативністю. Враховуючи результати голосування, яке було на офіційному сайті класичного університету Тернополя, найкращий дизайн логотипу запропонувала молодіжна група «Лідер».

Саме їхня робота набрала найбільшу кількість голосів й прихильність незалежних експертів. Доопрацювавши початкову версію логотипу, робоча група затвердила новий логотип Західноукраїнського національного університету. Студентки групи отримали грошову винагороду – 10 тис. гривень.

В університеті привітали переможниць. «Пишаємося тим, що молоді люди написали нову сторінку історії Західноукраїнського національного університету, долучившись до ребрендингу закладу вищої освіти. Дякуємо усім за участь, цікаві ідеї та причетність до літопису поступу європейського університету з багаторічними традиціями і новим нестандартним мислення», – написали на сайті вишу.