Студент з Іраку два тижні навчав англійської мови дітей на Волині у рамках міжнародного волонтерського проекту (Відео)

фото: UA: ВОЛИНЬ Абдульрахман Джамал, волонтер з Іраку
фото: UA: ВОЛИНЬ
Абдульрахман Джамал, волонтер з Іраку

Волонтер Абдульрахман Джамал, 23-річний студент з Іраку, вперше приїхав в Україну, щоб навчати дітей із Волині англійської мови.

Зокрема, він займається із школярами навчального закладу №5 імені Анатолія Кореневського, що  у Володимирі-Волинському.

У грудні в школі  написали мотиваційного листа до компанії «GO Camp2» і надіслали відео із бажанням прийняти участь у цьому проекті.

Сьогодні 56 дітей від 12 до 14 років беруть участь у такому волонтерському проекті , розповіла педагог закладу Тетяна Тарасюк.

Абдульрахман – один із 111 іноземних волонтерів з 31 країни світу, що  приїхали в українські міста і села, аби допомогти дітям опанувати англійську, французьку та німецьку мови, навчити азів підприємницької діяльності, критично мислити та креативити.

Абдульрахман Джамал розповів, що головна мета проекту – розвиток різних навичок дітей. Англійська слугує тут засобом, місточком. Завдяки англійській мові діти вчаться творити, давати ідеї, розвиватися. І тут не головне рівень англійської, а комінікація, спілкування.

Табір тривав 2 тижні. Під час навчання волинські школярі розробили різноманітні програми для відомих компаній , які розмістять у соціальних мережах. Одна із них - із переробки сміття, розповіла педагог Тетяна Тарасюк. 

Подробиці - у сюжеті UA: ВОЛИНЬ: