Студент шотландського коледжу подолав 3500 кілометрів на велосипеді, щоб побачити своїх рідних у Греції

Колаж: Суспільне

20-річний студент Клеон Пападімітріу дуже хотів побачити своїх рідних. Але через карантин транспорт в країні не працює, тож він пересів на велосипед і подався у мандри.

Як повідомляє CNN, Клеон не встиг виїхати раніше введення жорсткого карантину в Шотландії. Він зізнався, що не хотів пропустити жодне із занять. А коли врешті вирішив поїхати додому то дізнався, що рейси, на які він брав квитки, скасували.

Після цього у хлопця виникла ідея: приїхати додому на велосипеді, який він придбав незадовго до своєї мандрівки.

Після майже місяця підготовки, 10 травня, Клеон вирушив у подорож додому, маючи при собі намет, спальний мішок, консервовані сардини, арахісове масло й хліб, інформує Суспільне.

Впродовж усієї дороги хлопець тримав зв’язок із сім’єю, аби вони знали, де він перебуває. За день він долав 55-120 кілометрів, ночував у лісі або на галявині. Інколи він звертався до знайомих, які жили по дорозі, – аби прийняти душ або переночувати у них удома.

27 червня Клеон дістався дому в передмісті Афін. За цей час він об’їхав Англію, Нідерланди, Німеччину, Австрію й Італію. Подорож зайняла в хлопця 48 днів.

"Я лише зараз усвідомлюю, яке велике досягнення я звершив. А ще – дізнався багато нового про себе, свої можливості, сили й слабкості", – сказав він.