Стрєлков зізнався у злочині проти України: суд у Гаазі оцінить

Ігор Стрєлков
Ігор Стрєлков

Російський найманець і офіцер російських спецслужб Ігор Стрєлков зробив зізнання, що підтверджують: український Крим у 2014 році  із грубим порушенням міжнародного права був захоплений російськими спецслужбами і регулярною армією Росії.

Офіцер ГРУ РФ Гіркін-Стрєлков, за безпосередньої участі якого Росія анексувала український Крим і розв’язала війну на Донбасі, на своїй сторінці у мережі визнав, що брав безпосередню участь у захопленні режимних об’єктів в українському Криму і підтвердив, що це робила й регулярна армія Росії.

Читайте також: Російські військові захопили аеродром «Бельбек» і обіцяють стріляти (Відео)

“Я ніколи не захоплював аеродром “Бельбек” – це робили офіційні “зелені чоловічки”, – написав Стрєлков, підтвердивши тим самим, що аеродром Військово-повітряних сил ЗСУ “Бельбек” і військові частини української армії на півострові захоплювали регулярні російські війська, а не члени так званої кримської самооборони, як це твердить пропаганда Кремля.

Полковник ЗСУ Юлій Мамчур на початку березня 2014 року зі своїм підрозділом — 204-ою бригадою тактичної авіації — йшов на російських окупантів у аеродромі "Бельбек"з гімном України на устах
Полковник ЗСУ Юлій Мамчур на початку березня 2014 року зі своїм підрозділом — 204-ою бригадою тактичної авіації — йшов на російських окупантів у аеродромі "Бельбек" із гімном України на устах

Читайте також: Озброєні бойовики продовжують контролювати аеропорт «Сімферополь» (Фото)

На рахунку ж особисто Ігоря Стрєлкова - захоплення аеропорту Сімферополя.

"Я керував групою ополченців, що першою прибула в цивільний аеропорт Сімферополя для запобігання передбачуваному прибуттю туди Турчинова... В результаті наших дій аеропорт був закритий для зльоту і посадки всіх повітряних суден", - написав Стрєлков.

ф3

Читайте також: «Це була спецоперація обміну українських офіцерів», — унікальні подробиці (Відео)

Очевидно, що такі заяви громадянина Росії і представника її спецслужб Ігоря Стрєлкова-Гіркіна оцінить міжнародний трибунал Гааги, коли розглядатиме справу про збройну агресію Росії проти України.

Читайте також: Гіркін на допит ГПУ у Київ не приїде — Матіос пригрозив дістати його, «як євреї Ейхмана»

ф1