Стрєлков сказав, чи будуть “вибори” в самопроголошеній “ДНР”

Стрєлков в цивільному говорить“Вибори”, які бойовики в самопроголошеній “ДНР” запланували на осінь цього року, найвірогідніше, не відбудуться.

Так вважає російський найманець Ігор Стрєлков, зусиллями якого була окупована частина Донбасу і була самопроголошена “ДНР”.

На своїй сторінці у мережі Стрєлков написав, що такі “вибори” цивілізований світ сприйме як порушення Росією Мінських угод, а такий негативний резонанс у світі для Кремля небажаний. Тому, вважає Стрєлков, найвірогідніше, ніяких виборів на окупованому Донбасі восени не буде.

“Чи будуть вибори взагалі? – Не впевнений. З високою ймовірністю, їх знову відкладуть… “до повного звільнення території республіки” і т.п”, – написав Стрєлков.

Читайте також: «Вибори» в самопроголошеній «ДНР»: випливають цікаві подробиці. Російський політолог каже про «політичний терор»

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», у самопроголошеній “ДНР”, уже оголосили старт “виборчої кампанії”, однак жоден “кандидат” ані на пост так званого “глави ДНР”, ані на пост “депутата парламенту ДНР” поки не зареєстрований.