Стрєлков відкрито пішов проти нового “глави ДНР”

ф2Окупанти Донбасу продовжують ділити “владу”, якої не мають, бо всім на окупованому Донбасі заправляє Кремль.

Напередодні так званих “виборів”, які в самопроголошеній “ДНР” заплановані на листопад цього року, бойовики почали відкриту гризню.

Так, колишній “міністр оборони ДНР” Ігор Стрєлков прямо закликав не голосувати за Дениса Пушиліна, якого Кремль призначив “виконувачем обов’язків глави ДНР” після нещодавньої ліквідації Олександра Захарченка.

Про це Ігор Стрєлков прямо написав на своїй сторінці в мережі, назвавши Пушиліна “дрібним шахраєм” (в оригіналі “жуліком” – ред.), який “підпаде потім під контроль бандюгана”.

У підсумку, вважає Стрєлков, Пушилін продовжить грабувати окуповані “ДНР” території Донбасу, як це до цього робив Захарченко з підлеглими.

Читайте також: На переговорах у Мінську Україна висунула вимогу Росії (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», так звані “вибори”, які окупанти Донбасу призначили на листопад, Україна вважає нелегітимними як пряме порушення Мінських угод.

Так само в ОБСЄ заявили під час переговорів Тристоронньої контактної групи в Мінську 19 вересня, що результати таких "виборів" на окупованому Донбасі світ не визнає, оскільки ці "вибори" будуть порушенням міжнародних угод.

ф1