Стрєлков відкрито пішов проти Кремля і закликав до спротиву на окупованому Донбасі

Стрєлков в цивільному говоритьКолишній “міністр оборони ДНР” Ігор Стрєлков закликав бойкотувати так звані вибори, які Кремль всупереч вимогам України, ОБСЄ і США призначив у самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” на 11 листопада цього року.

Про це Ігор Стрєлков відкрито написав на своїй сторінці у мережі.

Стрєлков заявив, що так звані “вибори” втратили будь-яку видимість “демократії” після того, як так звана “ЦВК ДНР” за вказівкою з Москви зняла з “перегонів” Павла Губарєва – єдиного претендента, який ще міг скласти хоч якусь конкуренцію ставленику Кремля на посаду “глави ДНР” Денису Пушиліну.

Читайте також: Ліквідація Захарченка: Стрєлков підтвердив, що помічник Пушиліна міг вести переговори про це

Відтак Ігор Стрєлков, стараннями якого Росія анексувала український Крим і розв’язала війну на Донбасі, тепер закликає мешканців окупованого Донбасу йти проти Москви і бойкотувати так звані “вибори”, призначені на окупованому Донбасі Росією.

Читайте також: Окупований Донбас більше не підкоряється вказівкам Кремля — Стрєлков заговорив про бунт «ДНР» і «ЛНР»

Бойкот, заявляє Стрєлков, який прямо пішов проти Кремля, може бути “у будь-якій формі”.

“В формі неявки або (якщо уникнути походу на виборчу дільницю неможливо з причин можливих “репресій” на робочих місцях), у формі псування бюлетеня”, – написав у мережі полковник ФСБ РФ Стрєлков.

Читайте також: «Це щось неймовірно мерзенне», — Стрєлков про одного з «кандидатів» на пост «глави ДНР»

Екс-бойовик “ДНР” при цьому не заперечує, що Москва все одно зробить свого ставленика Дениса Пушиліна так званим переможцем фейкових “виборів глави ДНР”, однак зробити це Кремлю буде складніше.

“Якщо ці “вибори” провалити шляхом масової неявки, то кремлівським і місцевим покидькам важче буде якоїсь миті оголосити, що “демократично обрана влада ДНР”… Я розумію, що вони все самі “намалюють”, та все ж…” – закликав до спротиву Кремлю екс-бойовик.

Читайте також: Претендентів на посаду «глави ДНР» знову поменшало: з охочих залишилась половина

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 5 жовтня так звана “ЦВК ДНР” залишила у списку так званих “кандидатів” на посаду “глави ДНР” 5 претендентів, один із яких нинішній так званий виконувач обов’язків глави “ДНР” Денис Пушилін. Саме Пушиліна Кремль призначив на цю посаду і відкрито підтримує на так званих “виборах”, прагнучи через цю процедуру “легітимізувати” Пушиліна на “посаді”.

Україна, ОБСЄ і США заявили, що так звані “вибори”, призначені РФ на окупованому Донбасі на 11 листопада цього року, грубо порушують Мінські угоди і цивілізований світ уже вважає їх нелегітимними, відтак їх результатів не визнає.

Попри заклики до Росії зупинити цей фарс на окупованому Донбасі, РФ і далі ігнорує думку цивілізованого світу.

ф1

One thought on “Стрєлков відкрито пішов проти Кремля і закликав до спротиву на окупованому Донбасі”

  1. Так что – Гиркина в президенты Украины теперь?

Comments are closed.