Стрєлков повідомив про свою участь у “виборах” в самопроголошеній “ДНР”

ф2Окупанти Донбасу продовжують ділити владу, якої не мають, бо всім на окупованому Донбасі насправді заправляє Кремль.

У “виборах” в самопроголошеній “ДНР”, якщо такі восени відбудуться, Ігор Стрєлков як “кандитат” участі не братиме, а от як “консультант” – не виключено.

Про це сам російський бойовик і екс-“міністр оборони ДНР” Ігор Стрєлков написав у мережі.

Стрєлков  прямо заявив, що до нього уже звернувся по допомогу один із потенційних “кандидатів” на пост “глави ДНР”. Це Ігор Хакімзянов, колаборант, російський іредент в Україні, добре відомий сайту “Миротворець” як перший “міністр оборони ДНР”, який був на цій “посаді” менше місяця навесні 2014 року. 7 травня 2014 року Ігоря Хакімзянова українські правоохоронці затримали в Маріуполі. Навесні 2016 року бойовик був обміняний і повернувся в самопроголошену “ДНР”.

Читайте також: Апеляційний суд залишив під вартою «міністра оборони» ДНР

"Міністр оборони ДНР" Ігор Хакімзянов під час затримання в Маріуполі в травня 2014 року
“Міністр оборони ДНР” Ігор Хакімзянов під час затримання в Маріуполі в травні 2014 року

Читайте також: «Міністра оборони ДНР» обміняли на полонених українських бійців

Однак співпрацювати з Хакімзяновим Стрєлков не хоче через безперспективність “кандидата”.

"Його шанси навіть висунутися - дуже невеликі (за ним на цей момент немає ні грошей, ні громадських сил, ні підтримки хоч якоїсь частини "кураторів", а часу до виборів залишилося всього нічого - не факт, що він зуміє "добути" хоч щось із списку). Крім того, у нього на цей момент немає і ніякої зрозумілої програми - ті начерки, які він мені перекинув, - це навіть не "чернетка"... Займатися його програмою професійно, по всій видимості, нікому, а я за нього програму писати не можу і не буду", - заявив Стрєлков.

Читайте також: «Я б віддав його під військово-польовий суд», — Стрєлков про Ходаковського

Також Стрєлков твердо відмовився від співпраці з іншим потенційним "суперником" Захарченка на "виборах" - Олександром Ходаковським.

"Підтримувати Ходаковського не буду абсолютно точно - "ці граблі" мені занадто знайомі з 2014 року і наступати на них наміру немає", - констатував Стрєлков.

Читайте також: З’явився ще один охочий зайняти місце Захарченка у «ДНР». Його готовий підтримати Стрєлков

Як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», раніше Ігор Гіркін заявляв, що міг би підтримати "на виборах" так званого "народного губернатора" Донеччини — першого очільника сепаратистів ще до самопроголошення «ДНР» Павла Губарєва.

Читайте також: «Це залежить лише від одного фактора», — Гіркін сказав, хто далі керуватиме самопроголошеною «ДНР»

Загалом же так звані "вибори", які бойовики анонсували на окупованому Донбасі на осінь цього року, Стрєлков  вважає маловірогідними, оскільки Москві вони невигідні, бо світ може сприйняти ці "вибори" як порушення Росією Мінських угод.

Також Ігор Стрєлков чітко заявив, що результат цих "виборів" буде залежати зовсім не від результатів "голосування", а від того, кого призначить "переможцем" цих "виборів" Москва.