Стрєлков про “армії” бойовиків на Донбасі: “будуть розгромлені цілком і повністю в перші ж години”

Стрєлков в цивільному в півобертаУкраїнська армія здатна розгромити російських окупантів за кілька днів, звільнивши Донбас аж до виходу на поки непідконтрольні України ділянки кордону з Росією.

Про це прямо написав на своїй сторінці в мережі колишній «міністр оборони ДНР» Ігор Стрєлков, за безпосередньої участі якого Росія анексувала український Крим і розв’язала війну на Донбасі.

Стрєлков упевнений, що так звані “армії” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” у військовому плані Збройним силам України нічого протиставити не можуть і зазнають поразки.

Читайте також: Бойовики в паніці: «глава ДНР» заговорив про «наступ ЗСУ» на Донбасі і вказав, де він буде (Відео, Мапа)

Особливо швидко це може бути на Маріупольському напрямку. Саме цей напрямок як можливий “для наступу ЗСУ 14 грудня” назвав на брифінгу 11 грудня так званий глава “ДНР” Денис Пушилін.

Реагуючи на цю паніку бойовиків, Стрєлков у мережі пояснив, що якщо на такий наступ українська армія справді піде, то бойовики, які на цій ділянці протистоять українським військовим, зазнають нищівної поразки.

"Боєздатність цих з'єднань - "нижче плінтуса". Вони будуть розгромлені цілком і повністю в перші ж години. А "корпусні" резерви зосереджені відносно далеко і (з високою ймовірністю) вони доїдуть до місця бою тоді, коли противник встигне закріпитися на заздалегідь намічених рубежах і буде з нетерпінням чекати - "коли ж "сепари приїдуть на забій", - написав Стрєлков.

Читайте також: Стрєлков про стан «армій» самопроголошених «ДНР» і «ЛНР»: до наступу не здатні

Він підкреслив, що достовірність озвученого бойовиками так званого "план наступу ЗСУ" вкрай низька і українські військові з такою ж легкістю можуть, знести розгромити з'єднання бойовиків на будь-якій ділянці фронту:

"ЗСУ цілком можуть (теж без особливих зусиль) в той же самий час або взагалі "замість" атаки біля узбережжя:

- увірватися в Петровський район Донецька з Мар'їнки (район "прикритий" приблизно так само, як вищевказаний);

- увірватися в Горлівку (там теж "не слава богу");

- прорватися між Горлівкою та Донецькому.. .і т.п.

- всі перераховані варіанти або їх будь-яка комбінація".

Читайте також: Мирослав Гай: Росія може влаштувати в Україні теракти

Стрєлков упевнений, що російських окупантів українська армія змете з Донбасу, та поставив під великий сумнів названу бойовиками в паніці "дату наступу ЗСУ" - 14 грудня.

"Чи вдарять конкретно 14-го? - Не впевнений. Швидше ні. Вдарять рівно тоді, коли вважатимуть найбільш зручним для себе і несподіваним для супротивника. ВДАРИТИ МОЖУТЬ ПРЯМО СЬОГОДНІ АБО ЗАВТРА. АБО ЧЕРЕЗ ТИЖДЕНЬ, ЧЕРЕЗ ДВА, ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ і т. д.  АЛЕ, РАНО ЧИ ПІЗНО, - ударять ОБОВ'ЯЗКОВО. Вони готові. Ми - ні. Зовсім ні", - написав Стрєлков про майбутній програш російських окупантів українській армії  як про доконаний факт, в якому він не сумнівається.

Читайте також: «Сценарій в Кремлі підготували», — Тимчук попередив про новий кривавий задум РФ щодо України

ф1