Стрілянина під Києвом: поліція показала результати обшуків (Відео)

В ході санціонованих обшуків в рамках рослідування кримінального провадження про масову стрілянину в Броварах під Києвом вранці 29 травня правоохоронці сьогодні знайшли чимало доказів у справі.

Як повідомляє Нацполіція, обшуки сьогодні проводили вдома в одного з підозрюваних у співорганізації стрілянини та в її учасників.

“4 червня працівники Управління стратегічних розслідувань в Київській області Нацполіції, Броварського відділу поліції, Броварської місцевої прокуратури за участю підрозділу поліції особливого призначення провели санкціоновані обшуки за місцями можливого перебування співорганізатора та членів збройного конфлікту в Броварах”, – проінформували в поліції.

Читайте також: Масова стрілянина під Києвом: поліція розкрила перші подробиці (Відео)

За повідомленням поліції, у підозрюваних знайшли велику кількість зброї та набоїв. Крім того, виявили одяг, в якому, як підозрюють силовики, молодики брали участь у стрілянині.

Читайте також: Пострілів було багато: кадри сьогоднішньої ранкової стрілянини під Києвом (Відео) 

Відео з результатами обшуку і знайденими доказами опублікувала Нацполіція, наголосивши, що розслідування кримінальних проваджень за фактом стрілянини в Броварах триває.

Читайте також: Стрілянина під Києвом: став відомий прибуток, за який конфліктують перевізники (Відео)