“Стріляли в спину”, – Хомчак розповів нові дані про загибель 4 бійців ЗСУ на Донбасі і підняв Верховну раду у хвилині мовчання (Відео)

Внаслідок ворожого обстрілу на Донбасі під Шумами 26 березня першим із чотирьох українських військових від кулі снайпера загинув старший сержант Барнич. Другим загинув командир групи розмінування підполковник Коваль, який кинувся забирати Барнича з лінії ворожого вогню.

Про це сказав сьогодні з трибуни Верховної ради Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак.

Він розповів подробиці, як російські окупанти спланували знищення групи українських саперів, які пішли знешкоджувати російські міни ПОМ-2, що їх напередодні дистанційно закинули за позиції ЗСУ російські окупанти.

“Стріляли в спину з об’єкта критичної інфраструктури – водонапірної башти”, – сказав про ворожих снайперів Руслан Хомчак.

Він повідомив, що двоє бійців ЗСУ, які прийшли на підмогу групі розмінування, також були застрелені цими російським иснайперами. Ще двоє саперів з групи розмінування були поранені.

Тільки під вогнем у відповідь українських військових з місця ворожого обстрілу вдалося забрати поранених і загиблих саперів, сказав Руслан Хомчак.

Читайте також: Бій ішов 2 години: нові подробиці загибелі 4 бійців ЗСУ на Донбасі (Відео)

Вшанувати пам'ять чотирьох загиблих українських військових Головнокомандувач ЗСУ попросив народних депутатів хвилиною мовчання. Верховна рада піднялася в скорботі.

Загиблі 26 березня бійці ЗСУ Коваль, Гайченко, Барнич і Абрамович. Фото з соцмереж. Колаж УП

Більше подробиць - у прямій мові Руслана Хомчака у відео Internet Radio Holos fm із 6 хв 35 секунд.