Страйк у Тернополі потребує чіткої організації – голова обласної ради профспілок Андрій Присяжний

IMG_0424Чим більше людей буде на майданах, тим краще, але акції протесту мають бути добре організовані. Про це в онлайн-проекті «Наш Майдан» на сайті «7 Днів-Україна» сказав голова Тернопільської обласної ради профспілок Андрій Присяжний.

Він зазначив, що оголошення з 1 грудня безстрокового загальноміського страйку у Тернополі рішенням сесії Тернопільської міської ради викликає запитання.

"Що таке загальноміський страк? Це класичний, коли люди гуртуються і разом висловлюють соціально-економічні вимоги, чи це суто політичний страйк, який не матиме юридичного підґрунтя, - запитує Андрій Присяжний. - І наскільки продумана стратегія і тактика. Глобальна мета зрозуміла – усунення загальнодержавної влади. Але в Тернополі ми не її не усунемо. Без структури, яка керуватиме загальноміським страйком, ми можемо не досягти цієї мети. Керівництво має бути продуманим і єдиним: має бути штаб з робробленою стратегією і тактикою, мають бути люди, які будуть здійснювати конкретне керівництво і координацію", - сказав в онлайн-проекті «Наш Майдан» на сайті «7 Днів-Україна»голова Тернопільської обласної ради профспілок Андрій Присяжний.