Столичні медики розповіли про стан хлопчика, якого обстріляли у Тернополі

фото: Суспільне Тернопіль

11-річний Максим Капустяник, в якого стріляли біля 27-ї школи в Тернополі, знаходиться зараз в реанімації Київського медзакладу. Там хлопцю зробили операцію. Про це повідомив його батько Ярослав Капустяник, пише Суспільне Тернопіль.

Під час операції медики дістали п’ять частинок дробу. Загалом в тілі дитини понад 40 частинок дробу, каже Ярослав. Ще чотири раніше дістали тернопільські лікарі.

Другий хлопець, який також отримав травму обличчя, почувається добре. Це восьмирічний Максим Дубовик. Йому дробом пробило щоку. Минулої п’ятниці хлопця прооперували. Сьогодні він перебуває в Тернопільській обласній дитячій лікарні.

Про це розповіла мати хлопця Олена Дубовик.

Діти отримали вогнепальне поранення 21 січня, коли каталися на санках біля Тернопільської школи №27. Про це розповів речник Нацполіції області Сергій Крета.

За його словами, поліцейські відкрили кримінальні провадження за двома статтями Кримінального Кодексу. Це – хуліганство із застосуванням вогнепальної зброї, за яке можуть ув’язнити від трьох до семи років. А також умисне тяжке тілесне ушкодження – за це передбачено позбавлення волі від п’яти до восьми років.

22 січня поліцейські вилучили рушницю, з якої могли стріляти в дітей. Зараз зброя на експертизі.