Стодоларові купюри вкрили підлогу: на хабарі затримали тернопільських посадовців (Відео)

Фото – ДБР

При затриманні посадовців Нацполіції та лісгоспу “на гарячому” правоохоронці для підрахунку розміру хабара розкладали гроші на підлозі. Стодоларові купюри вкрили підлогу кабінету посадовця повністю.

Як повідомляє Дерджбюро розслідувань, посадовця обласного управління Нацполіції затримали при отриманні $5 тисяч хабара від керівника державного підприємства лісового господарства Тернопільщини.

За твердженням ДБР, такі хабарі були постійними. Під час обшуків за місцями роботи та проживання причетних осіб вилучили майже 90 тисяч доларів США.

"На Тернопільщині працівники ДБР за сприяння керівництва Нацполіції викрили посадовців обласних підрозділів Державного агентства лісових ресурсів та Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції, які налагодили на території області схему систематичного одержання хабарів від керівників лісогосподарських підприємств.

Встановлено, що посадовці змушували кожного керівника лісгоспу щомісячно передавати 1,5 тисячі доларів США та певну кількість талонів на пальне за безперешкодну діяльність на посадах та уникнення тиску з боку правоохоронних органів. Отримані кошти розподілялись між посадовцями обласних підрозділів Державного агентства лісових ресурсів та Департаменту стратегічних розслідувань. Під час передачі чергового траншу в розмірі 5 тисяч доларів США затримано керівника одного із державних підприємств та одного із заступників начальника Управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області", - йдеться в повідомленні ДБР.

У відкритому кримінальному провадженні триває слідство.

"Затримані підозрюються в одержанні неправомірної вигоди групою осіб, у тому числі службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище (частина 3 статті 368 Кримінального кодексу України)... До суду направлено клопотання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою – застава у розмірі 713 тисяч 700 гривень кожному", - проінформували в Держбюро розслідувань.

Більше подробиць - у відео з оперативними кадрами та коментарем ДБР.