Стіл для катувань і “ліжка” на підлозі: опубліковані унікальні кадри з таємної в’язниці “ДНР” (Фото)

Російські окупанти в Донецьку у приміщеннях колишнього заводу з виготовлення ізоляції, що були перетворені на мистецький центр, з 2014 року обладнали таємну в’язницю “МГБ ДНР”.

Вперше кадри зсередини цієї в’язниці опинились у відкритому доступі. Достовірність фото, опублікованих у Telegram-каналі користувачем “Донецкий тракторист” підтвердив у Фейсбук український журналіст Станіслав Асєєв, який був у полоні бойовиків “ДНР” і 28 тижнів провів у цій в’язниці.

Асєєв підтвердив, що на фото - саме "Ізоляція", яку бойовики перетворили на місце катувань "засуджених" українців.

"Зараз ви бачите унікальні кадри: загальне фото території "Ізоляції", камери ув'язнених (перший поверх із гратами) і прогулянковий дворик, обнесений "колючкою", куди нас виводили вранці на 5-7 хвилин. Але родзинка навіть не в цьому. Вона в тому, що фото ці розміщені у відкритому доступі на телеграм-каналі, на якому обіцяють і далі зливати "Ізоляцію", включаючи дані з "журналу обліку відвідування затриманих ССО МГБ ДНР", - написав Станіслав Асеєєв у коментарі.

Як видно з опублікованих фото, російські окупанти обладнали спеціальну кімнату зі столом катувань. "Ліжками" для ув'язнених слугують дерев'яні піддони, кинуті на бетонну підлогу.

Читайте також: Станіслав Асєєв: Весь окупований Донбас – один великий концтабір “Ізоляція” (Відео)

Користувач опублікував і перші сторінки з журналу обліку, в якому російські окупанти записують тих, кого кинули в катівні "Ізоляції".

"Закликаю правоохоронні органи України використовувати ці документи для встановлення всіх осіб, які утримувалися у в'язниці "Ізоляція", і причетних до їхнього незаконного затримання", - написав в антації до фото користувач "Донецкий тракторист".