Цистерни рядами – на АЗС у Тернопільській області знайшли 8,5 тисяч літрів “лівого” бензину (Фото)

Незаконне пальне податківці виявили під час санкціонованого обшуку.

Як повідомили в ГУ ДФС у Тернопільській області, це незаконно виготовлене пальне для подальшого продажу придбав підприємець-фізична особа.

Ці факти зберігання з метою подальшого продажу бензину втановили під час проведення операції «Акциз-2016» співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Тернопільській області спільно із співробітниками управління захисту економіки в Тернопільській області ДЗЕ Національної поліції України.

У ході проведення санкціонованого обшуку на автозаправній станції вилучено 8,5 тис. літрів бензину вартістю 185,8 тис. гривень.

Крім цього, встановлено розбіжність фактичних залишків паливно-мастильних матеріалів із даними їх документального обліку.

За цим фактом триває досудове розслідування.

Кримінальним кодексом України за незаконне придбання з метою збуту, зберігання з цією метою, а також збуту чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів встановлено кримінальну відповідальність у вигляді штрафу від 17 000 до 34 000 гривень з конфіскацією незаконно виготовленої продукції.

цистерни з бензином лівим