Стерненко буде оскаржувати свій умовний термін: єдиний речовий доказ у справі знищений (Відео)

Сергій Стерненко. Фото – ЕРА

Рішенням Апеляційного суду, який 7 років за ґратами змінив на рік умовного терміну ув’язнення, підсудний екс-очільник одеського “Правого сектора” Сергій Стерненко незадоволений.

Як повідомляє ТСН, Сергій Стерненко після рішення Апеляційного суду 31 травня заявив, що навіть свій умовний термін буде оскаржувати, бо вважає свою справу політично вмотивованою.

“Будемо оскаржувати у Верховному суді”, – сказав Стерненко.

Як заявив захист, єдиний доказ у справі проти Стерненка сьогодні вже не існує. Патрон, за який Сергія Стерненка засудили до року умовно, правоохоронці вже знищили, йшлося на засіданні Апеляційного суду Одеської області.

Це єдина стаття ККУ (незаконне поводження зі зброєю), за якою Апеляційний суд визнав винним Стерненка. За статтею ККУ "розбій" Апеляційний суд визнав Стерненка невинним і скасував рішення суду першої інстанції про 7 років за ґратами. Водночас підсудного Стерненка апеляційний суд визнав винним у викраденні людини (ч. 2 ст. 146 ККУ), однак покарання не застосовано, бо вже минули строки давності. Усі ці статті ККУ Сергію Стерненку і його соратнику Руслану Демчуку правоохоронці інкримінували за події 2015 року, коли Стерненко з Демчуком начебто викрали депутата Сергія Щербича.

Після рішення Апеляційного суду Одещини 31 травня і Стерненко, і Демчук вийшли на волю.

Більше подробиць про засідання Апеляційного суду і прийняті ним рішення - у сюжеті ТСН.