“Пройшли цей надважкий період”, – Степанов назвав регіон України, який наступним вийде з “червоної” зони карантину Covid-19 (Відео)

Україна пройшла третю хвилю епідемії коронавірусу.

Як заявив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, про це свідчать показники Covid-19 за минулий тиждень у порівнянні з позаминулим.

“Ми дійсно пройшли цей надважкий період третьої хвилі”, – констатував глава МОЗ.

За словами міністра, карантинні обмеження червоної зони небезпеки поширення коронавірусу у Києві дали позитивний результат. Тому столиця Україні вже найближчим часом стане наступним регіоном країни, який вийде із “червоної” зони карантинних обмежень.

"Наступним регіоном, який буде виведений з червоного рівня і буде переведений на жовтий рівень, буде столиця - місто Київ", - сказав глава МОЗ.

Нагадаємо, до цього із червоної зони небезпеки поширення Covid-19 вийшли Чернівецька, Івано-Франківська і Закарпатські області, які на початку третьої хвилі епідемії коронавірусу в Україні першими опинились у червоній зоні і перебували там понад місяць. У Києві червоний рівень небезпеки поширення Covid-19 був запроваджений 19 березня, а з 5 квітня крантин у столиці посилили.

Більше - у повній версії брифінгу міністра охорони здоров'я України Максима Степанова.