Степанов назвав області-лідери України за кількістю нових випадків Covid-19 (Відео)

Найбільше зростання кількості нових хворих на коронавірус в Україні медики вже понад місяць фіксують у Львівській області, яка є лідером у нашій країні за кількістю лабораторно підтверджених випадків Covid-19 з початку пандемії.

Як повідомив сьогодні на щоденному брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, найбільшу кількість нових випадків коронавірусу за останню добу лабораторно було підтверджено знову на Львівщині.

“За останню добу найбільшу кількість нових випадків захворювання зареєстровано у Львівській області – 166”, – сказав глава МОЗ.

Крім Львівщини, додав міністр, серед лідерів в Україні за добовим приростом нових випадків коронавірусу також Харківщина, де 11 серпня підтвердили 139 нових випадки Covid-19, а також Прикарпаття – 128 нових випадків коронавірусу за останню добу. 113 нових випадків Covid-19 виявили минулої доби і на Буковині.

Читайте також: “У нас знову велика кількість захворілих”, – глава МОЗ про показники Covid-19 за добу (Відео)

Як повідомляла раніше сьогодні ІА “7 Днів-Україна”, за словами міністра охорони здоров’я України, за добу 11 серпня в Україні був зареєстрований вищий добовий приріст нових хворих на Covid-19, як добою раніше.