Стелю з третього поверху знайшли в підвалі: наслідки вибуху в окупованому Донецьку (Фото)

ф1Внаслідок вибуху в окупованому “ДНР” Донецьку, що прогримів під вечір 26 жовтня, у міські лікрні, за уточненими даними рятувальників, було госпіталізовано чотирьох постраждалих. Наступного дня під завалами нікого з людей не знайшли.

Загалом же пошкодження внаслідок вибуху побутового газу в п’ятиповерхівці на вулиці Красноармійській, 84, значні, повідомляє так зване “МЧС ДНР”.

Зокрема, від вибуху в квартирі четвертого під’їзду зруйнувались і завалились у підвал перекриття першого, другого і третього поверхів. Вибух газу, за попередніми даними, пролунав у квартирі на другому поверсі, що постражала найбільше.

Читайте також: Є постраждалі: вибух зніс балкони і перекриття житлового будинку в окупованому Донецьку (Відео)

Спершу повідомляли про п’ятьох потерпілих, однак так зване “МЧС ДНР” 27 жовтня в своїй інформації заявило про чотирьох врятованих і переданих на госпіталізацію в лікарні окупованого Донецька: “чоловік 1973 року народження, дівчина 2000 року народження, хлопчик 2008 року народження і дівчинка 2013 року народження”.

У п’ятиповерхівці на Красноармійській, 84, де пролунав вибух, за даними рятувальників, пошкоджено засклення 39 віконних блоків, частково пошкоджені 4 балкони.

Зазнали руйнувань внаслідок вибуху і сусідні будинки та припарковані авто: по вулиці Красноармійській, 88 ГБ 5 пошкоджено засклення 56 віконних блоків і автомобіля “Ланос”, а в житловому п’ятиповерховому будинку №7 по вулиці Університетській вибух пошкодив засклення 37 віконних блоків і балкона.

Читайте також: Серед травмованих діти — кількість пострадаждалих через вибух в окупованому «ДНР» місті зросла (Фото)

На ліківдацію наслідків вибуху залучали 10 одиниць спеціальної техніки і майже 40 рятувальників, заявили у так званому “МЧС ДНР”.

Як видно на фото, опублікованому окупаційним відомством, рятувальники, розбираючи завали наступного дня після вибуху, боялись нових руйнувань, відтак ставили дерев’яні підпірки, які утримували горизонтальні поверхні і стелі, що ще не завалились внаслідок вибуху.

ф1ф2ф3ф4ф5ф6ф7ф8ф9