Став відомий завтрашній розклад роботи ВР, куди прийде Зеленський

Законопроєкт про дежбюджет України на 2021 рік 20 жовтня Верховна рада України не розгядатиме, як це планувалось раніше.

Як повідомив сьогодні на погоджувальній раді парламенту Дмитро Разумков, 20 жовтня у Верховну раду прийде зі щорічним посланням Президент України.

За словами Разумкова, Президент Зеленський почне виступ о 10:30 і матиме на нього до години.

Крім того, народні депутати завтра планують розглянути проєкт постанови №4228 про заходи протидії поширенню коронавірусу.

За повідомленням Голови Верховної ради, години запитань до Уряду завтра не буде, та в Раду нардепи запрошують для 20-хвилинного виступу та такої ж тривалості відповей на запитання міністра охорони здоров'я.

Читайте також: Український парламент пішов на карантин через спалах коронавірусу серед нардепів

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, через хворих на коронавірус нардепів Рада змінила свій графік роботи на жовтень, призначивши на цей місяць єдине пленарне засідання на 20 жовтня.

Читайте також: Майже 2,5 тисяч правок: у Раді назвали дату розгляду проєкту держбюджету-2021

Раніше планувалось, що 20 жовтня український парламент розгляне в першому читанні проєкт закону про держбюджет України на 2021 рік. Однак профільний комітет Ради не зміг наразі роглянути в всі поправки, які внесли у документ до першого читання в сесійній залі.

Читайте також: Президент прийде у Раду зі щорічним посланням