Став відомий план російського вторгнення на сьогодні

Бронетехніка РФ, знищена ЗСУ цієї ночі під Конотопом

У другий день повномасштабного військового вторгнення в Україну російські окупанти будуть продовжувати масовані атаки на Київ, щоб  взяти під контроль столицю України.

Про такий план російського вторгнення на сьогодні повідомив радник глави МВС України Антон Геращенко.

“Найважчий день буде сьогодні. План ворога – прорватися танковими колонами зі сторони Іванкова та Чернігова до Києва”, – попередив Геращенко.

Читайте також: Знищення російських окупантів: стали відомі втрати РФ за перший день війни з Україною (Відео)

Він підкреслив, що українські військові успішно відбивають наступ російських окупантів на всіх фронтах і знищують бронетехніку армії РФ.

"Російські танки прекрасно горять при влучанні наших ПТУРів - Стугн і Корсарів - та подарунків наших союзників NWLAW і Javelinів. Захисники Києва напоготові!" - наголосив Геращенко.

Тим часом ZN.UA з посиланням на свої джерела в українських спецслужбах пише, що російські окупанти хочуть взяти Київ під контроль за допомогою російського десанту. І відразу ж поставити на чолі України ставленика Путіна.

"За оперативним задумом РФ, силами до 2 тис. спецназівців планується захопити один із двох аеропортів у Києві і засоби управління авіарухом, зазначена кількість військовослужбовців забезпечить прибуття основної групи сил в кількості  до 10 тис. десантників літаками Іл-76 разом із легкою броньованою технікою і штатним озброєнням повітрянодесантних військ (БТР, Нона, автомобілі).

Управління десантною операцією здійснюватиметься з бортів літаків А-50, які перебуватимуть в повітряному просторі Білорусі та РФ.

Перша частина десанту може прибути із Білорусі на гелікоптерах чи легких літаках.

В цей же час диверсійні групи, які вже знаходяться на території України, мають вчинити диверсії на електромережах і підстанціях, щоб відключити значну частину міста від електромережі та зв’язку, чим викликати паніку серед населення.

За задумом окремі групи провокаторів повинні організувати підпали та акти мародерства, щоб ще більше посіяти паніку та зосередити увагу правоохоронних органів саме на стабілізації ситуації з громадською безпекою, а не на пошуку диверсантів.

В цей час відбуватиметься масована кібератака на органи влади та інші життєво важливі сайти в Україні.

Перед цим, відбуватиметься активізація на фронті, можливі провокації по всій лінії кордону з Україною, що змусить військово-політичне керівництво вивезти основну частину боєздатних військ на лінію оборони, тому в Києві перебуватиме незначна кількість саме військ.

Задача десанту - блокувати Київ, комунікації, канали управління військами, захопити/підірвати арсенали, максимально посіяти паніку, створити умови для панічного виходу із Києва "неконтрольованих колон біженців", які блокуватимуть магістралі/дороги, що ускладнить пересування військ, правоохоронних органів дорогами Києва.

Далі, захопити та контролювати  основні органи влади - ОП, Генеральний штаб, Кабмін, Верховну Раду та утримувати їх до прибуття основних сил.

На проведення десантної операції дається доба, початок - по мірі готовності, пізно ввечері або вночі.

ДАТА проведення операції - невідома, очікується в найближчі дні, в залежності від погоди, розвитку політичної ситуації в світі та переговорних процесів.

Бажаний результат - захопити керівництво держави (не уточнюється кого саме) і заставити підписати мирну угоду на російських умовах під шантажем та можливістю загибелі великої кількості цивільного населення.

Навіть якщо частина керівництва держави буде евакуйована, хто небудь із проросійських політиків зможе взяти "на себе відповідальність" і підписати документи, мотивуючи це "втечею" політичного керівництва із Києва.

Як результат, Україна може бути розділена на дві частини - за принципом Західної та Східної Німеччини, чи Північної і Південної Кореї.

При цьому, РФ визнає легітимною ту частину України, яка підпише ці угоди і буде лояльна до РФ. Керуючись принципом: "хто контролює столицю - той контролює державу", - пише "Дзеркало тижня".