Став відомий основний напрямок, за яким війська РФ починають наступ на Донбасі (Відео)

Мапа – Твіттер Британської розвідки

Плани з наступу на Донбасі російські окупанти наразі зменшили у масштабах, але наступ цей почали на Ізюмському напрямку, прагнучи оточити війська ЗСУ.

Про це радник глави Офісу президента України Олексій Арестович заявив в ефірі 24 Каналу.

За його словами, війська РФ в ході наступу планують прорватись  в напрямку Слов’янська і Краматорська і оточити війська ЗСУ. Передвісником початку наступу російських військ були їх удари по Харкову 16-17 квітня.

“По Харкову вони б’ють, тому що хочуть відволікти українські війська, які стоять на обороні Харкова, і не дати їм вдарити в тили ізюмського угруповання. Основний напрямок зусиль у військ РФ якраз Ізюм. Також вони хочуть атакувати на Ізюмський напрямок лінію розмежування, яка була станом на 23 лютого цього року. Там наші бригади тримають оборону. Російські війська хочуть пробити її і вийти туди. Втілення “наполеонівських” планів військ РФ з великого подвійного оточення ми не бачимо. Вони зменшують ці плани. Очевидно тому, що, мабуть, тверезо почали оцінювати свою здатність до наступу. Сил, які там є, не вистачає для “блискучої перемоги російської зброї”, як вони запланували або як вимагає політичне керівництво Росії. Це будуть важкі бої”, – сказав Олексій Арестович.

За словами представника Офісу президента, військове командування України знає про плани ворога і ще 16 квітня ЗСУ почали діяти на випередження.

"Наші війська почали там певний рух, який має на меті серйозно засмутити російську сторону", - заявив Арестович.

Він попередив, що найважче в період загострення боїв доведеться не ЗСУ, а цивільним мешканцям Харкова, Слов’янська і Краматорська, по яких російські окупанти завдаватимуть ще більше ударів.

"Нічого нового ми не побачимо", - сказав Арестович про тактику наступу армії РФ у другому етапі війни проти України.