Став відомий імовірний кандидат на посаду голови Тернопільської ОДА, який подав декларацію в НАЗК

Ігор Сопель.
Ігор Сопель.

Сьогодні на сайті НАЗК з’явилася декларація Сопеля Ігора Михайловича, який претендує на посаду голови Тернопільської обласної державної адміністрації.

Ігор Михайлович із Хоросткова Гусятинського райну. Як пише в декларації НАЗК, одружений, дружина — Ольга Мирославівна, має доньку Галину та сина Ігора.

Ігор Сопель був кандидатом у депутати від «Слуги народу» на 166 виборчому окрузі, куди входили Бучацький, Гусятинський, Монастириський і Теребовлянський райони.

Як написано у повідомленні для виборців, «народився 16 вересня 1974р. в м. Хоростків Гусятинського р-н, Тернопільської обл. Навчався у Хорстківській школі № 1, займався в шкільній секції баскетболу, захоплювася музикою (був учасником музичного гурту). Після закінчення школи вступив до Тернопільського державного технічного університету, після закінчення отримав кваліфікацію інженер –механік. Трудову діяльність розпочав у 1991р. на Хоростківському цукровому заводі слюсарем КВПіА, після чого обійняв посаду – інженер ТЕЦ, загалом пропрацював на підприємстві 13 років. У 2003 році розпочав підприємницьку діяльність.
З 2010 р. керівник Хоростківського регіонального структурного підрозділу ТОВ «Агробізнес». Підрозділ обслуговує три райони Тернопільської області (Гусятинський,Теребовлянський та Чортківський). Підприємство є одним із лідерів в Україні з виробництва хлібобулочної продукції. У 2010-2015 роках депутат Хоростківської міської ради. З 2017р керівник федерації футболу у м.Хоростків».

Запевняв виборців: «Я сповідую такі моральні цінності - віру, надію, любов, повагу до рідної землі, родини, народу, Батьківщини. Для мне важливими є сім'я, робота, діти, дім — це все основні вектори, на яких сконцентрований шлях власного життя».