Стати посередником у врегулюванні ситуації в Україні закликав США Глава УГКЦ

ArticleImages_55241_briefingГлава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) заявив у Вашингтоні, що протести в Україні не політичні, а викликані вибором майбутнього держави, і закликав владу США бути посередником у врегулюванні сьогоднішньої ситуації в Україні, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Про це Блаженніший Святослав сказав у Конгресі США під час щорічного Дня України 5 лютого. У цей час українці Сполучених штатів Америки зустрічаються з представниками влади США: конгресменами, сенаторами, представниками Державного департаменту, щоб відстоювати інтереси України.

Зустріч розпочалася з промови голови Української конгресової спілки Марсі Кептур, яка наголосила на історичності цього дня, оскільки Предстоятелі двох українських церков – Блаженніший Святослав і Патріарх Філарет – підтримали захід.

Читайте також. Патріархи Святослав та Філарет снідають разом з Президентом США (Фото)

У своєму слові Блаженніший Святослав зазначив, що всі релігійні інституції України підтримують прагнення українського народу до змін через конструктивний діалог між громадськістю і державною владою, а не за допомогою насильства чи агресії.

У заході також взяв участь заступник помічника Держсекретаря Ерік Рубін, представники української парламентської опозиції, представники країн Центральної та Східної Європи та багато українців, які проживають у США.

Читайте також. Два українських Патріархи у Вашингтоні молились за мир в Україні біля пам’ятника Шевченку

Нагадаємо, що Глави УГКЦ та УПЦ КП перебувають в США з нагоди 62-го Національного молитовного сніданку з членами Конгресу та Президентом США на запрошення комісії Конгресу Сполучених штатів Америки.