Голосуйте за офіційне лого заявки Львова на Олімпіаду-2022

unnamedПочалося інтернет-голосування за офіційний логотип заявки Львова на проведення Зимових Олімпійських та Паралімпійських Ігор 2022 року. Голосування триватиме до 26 січня 2014 на спеціально створеному сайті lviv2022.in.ua. Обраний логотип буде представлений в Міжнародному олімпійському комітеті.
Про це передає прес-служба Кабінету Міністрів України.

Варіанти логотипів Олімпійської заявки Львова були розроблені американською дизайнерською компанією “North design”, в активі якої робота над логотипами заявок на право проведення багатьох чемпіонатів світу, олімпійських та паралімпійських ігор.

"Шлях до перемоги непростий. Швеція вже сьомий раз подає заявку. Корейський Пьончанг, в якому відбудуться Ігри 2018 року, переміг з третьої спроби. Тому навіть сама участь України в цьому конкурсі - це вже перемога. Адже про цей конкурс будуть говорити в усьому світі, рекламуючи українські зимові курорти. Прямий наслідок - збільшення потоку туристів", - зазначив віце-прем'єр-міністр, голова Оргкомітету з підготовки заявки на Зимову Олімпіаду Олександр Вілкул.

У березні 2014 року в міжнародний Олімпійський комітет (МОК) буде поданий заявочний файл і гарантійні листи від НОК України та керівництва Львова. У липні 2014 виконком оприлюднить список міст-кандидатів. Переможця оберуть у липні 2015 року на засіданні МОК у Куала-Лумпурі (Малайзія).

Нагадаємо, Львів боротиметься з заявками п'яти міст: свій намір стати столицею Олімпіади-2022 позначили Алма-Ата (Казахстан), Пекін (Китай), Краків (Польща), Осло (Норвегія) і Стокгольм (Швеція).