Старший лейтенант Колісник у бої під Красним Партизаном не здався і бився до кінця

imagesЖорстокий бій під Красним партизаном, де поліг загін дніпропетровців обрастає новими подробицями. Андрій Володимирович Колісник не став здаватися ворогу.

Звістка про бій у Красному патризані, та відео котре може слугувати доказом розстрілу полонених українців вже є у топах вітчизняних новин, констатують Патріоти України.

Тим часом стало відомо про ще один епізод цієї трагедії. За інформацією Юрія Бутусова, у селі стояло лише одне відділення 20 батальйону територіальної оборони. Коли стало зрозуміло що підмоги не буде, кожен з ще живих бійців приймав рішення як поступити.

Андрій Володимирович Колісник, за свідоцтвами сепаратистів, руки підіймати не став. Вже не молодий старший лейтенант, командир взводу бився до кінця і загинув як герой. В с. Чумаки, Томаківського р-ну, Дніпропетровської області лишилася вдова з двома дочками. Тіла загиблих у сепаратистів з ризиком для життя забирав священик УПЦ-КП Дмитро Поворотний, котрий добровільно виконує обов’язки капелана 20 БТРО, повідомляють у соцмережах.