“Станемо на захист наших громадян” – звернення ветеранів воєнної розвідки України

PICT2910“Ми, ветерани військової розвідки, звертаємося до вас, наші побратими, з проханням підтвердити свою відданість Українському народу і засудити дії злочинців як у спецформі, так і без неї, не піддаватися на провокації, утримувати від непродуманих дій близьких і друзів. Той, хто піддається на провокації, допомагає ворогам”, – йдеться у зверненні ветеранів воєнної розвідки Збройних Сил України.

У документі наголошується: “ Ми зробимо все, щоб не допустити поширення громадянського протистояння, а у разі необхідності — станемо на захист наших громадян та їх дітей”.

Подаємо повний текст звернення.

 Звернення

ветеранів воєнної розвідки Збройних Сил України

 

Солдати, сержанти, прапорщики і офіцери підрозділів і частин військової розвідки та частин спеціального призначення були, є і будуть елітою Збройних Сил України, взірцем у виконанні свого священного обов’язку щодо захисту українського народу.

Сьогодні ми з великою тривогою і занепокоєнням спостерігаємо ситуацію, яка склалася в Україні після вільнюського провалу. Безумовно, кожна людина має право на особисту думку. І той факт, що сотні тисяч громадян виказали свою, відмінну від офіційної, точку зору на події, що відбуваються, є нормальним явищем, конституційним правом кожної людини.

Активна участь молоді у протестному русі — показник високої політичної зрілості суспільства. Країна, яка має таку чудову молодь, приречена на світле майбутнє.

Події минулої суботи і неділі показали, що недолугі рішення окремих керівників можуть стати привидом до великої крові. А жорстоке побиття молоді — злочин, якому нема пробачення! Треба мати на увазі, що подібною ситуацією активно користуються справжні вороги нашої країни, які спрямовують дії провокаторів на дестабілізацію ситуації, підбурення активістів руху спротиву до активних дій. Їм потрібна велика кров, яка б привела до великого громадянського конфлікту, застосуванню владою надзвичайного стану з використанням зброї. Такий розвиток подій — прямий шлях до кровавої трагедії.

Кожна поміркована людина повинна усвідомити, що від її твердої позиції, недопущення провокацій, залежить майбутнє суверенної України.

Ми, ветерани військової розвідки, звертаємося до вас, наші побратими, з проханням підтвердити свою відданість Українському народу і засудити дії злочинців як у спецформі, так і без неї, не піддаватися на провокації, утримувати від непродуманих дій близьких і друзів. Той, хто піддається на провокації, допомагає ворогам.

Ми зробимо все, щоб не допустити поширення громадянського протистояння, а у разі необхідності — станемо на захист наших громадян та їх дітей.

Ветерани воєнної розвідки Збройних Сил України