Стали відомі втрати з обох сторін за пів року війни РФ проти України (Графіка, Відео)

Знищена ЗСУ бойова техніка армії РФ на виставці 24 серпня 2022 року на Хрещатику в Києві. Фото – Генштаб ЗСУ

Безповоротні втрати особового складу армії РФ від початку війни Росії проти України у 5 разів вищі, як у Збройних сил України.

Це випливає з даних, опублікованих Генштабом ЗСУ.

Як повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний в ході виступу 22 серпня на форумі “Захисники. Перекличка”, від початку повномасштабного вторгнення Росії загинули майже 9 тисяч військових України.

"У цій війні беруть участь не лише військовослужбовці й не лише ті, хто взяв до рук зброю, - наші маленькі дітки... Вони однозначно потребують захисту і біля Соледара, Бахмута, Великої Новосілки, і тут, тому що їхній батько пішов на фронт і, можливо, входить до тих майже 9 тисяч героїв, які загинули", - опосередковано назвав втрати ЗСУ від 24 лютого Залужний.

На ранок 24 серпня Генштаб ЗСУ оприлюднив дані загальних втрат військ РФ у війні проти України. За цими даними, від 24 лютого до сьогодні у війні проти України за пів року загинули 45 тисяч 700 солдатів та офіцерів армії Росії.

"Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 24.08 орієнтовно склали особового складу - близько 45700 осіб ліквідовано", - йдеться в повідомленні Генштабу ЗСУ.

Читайте також: Командувач ВМС України розповів, як ЗСУ провалили місію крейсера “Москва” і не тільки у війні РФ проти України (Відео)

Таким чином безповоротні втрати військ РФ у 5 разів вищі, як у Збройних сил України: 45 тисяч проти 9-ти тисяч, відповідно.