Стали відомі втрати російських окупантів на Донбасі за 2020 рік

У 2020 році Росія втратила вбитими і пораненими на Донбасі тисячу своїх військових, найманців та бойовиків своїх сателітів –  так званих “армій” самопроголошених ДНР” і “ЛНР”. Також бійці ЗСУ знищили 60 одиниць озброєння і військової техніки російських окупантів.

Про це з посиланням на дані української військової розвідки повідомив у Фейсбук прес-офіцер Збройних сил України Сергій Нещадим.

“За даними української розвідки, втрати окупаційних військ упродовж 2020 року становлять: убитими (або небойові втрати) – 389 осіб; пораненими та травмованими – 611; озброєння та військової техніки – 60 одиниць”, – йдеться в повідомленні.

В українській військовій розвідці уточнили, що 430 бойовиків із тисячі російські окупанти Донбасу втратили за час “всеосяжного припинення вогню”.

“Втрати бойовиків від початку перемир’я (з 27 липня): загинули, небойові втрати – 190 осіб; поранено та травмовано – 240”, – проінформувала розвідка ЗСУ.

Такі великі втрати російських окупантів під час перемир’я українська розвідка пояснила низькою дисципліною та масовим пияцтвом в рядах російських окупаційних військ на Донбасі.

“Це сталося внаслідок необережного поводження зі зброєю та боєприпасами, підривами на власних мінних полях, вживання алкоголю та наркотичних речовин, спроб самогубства тощо. Також продовжують мати місце нестатутні взаємовідносини, ДТП та смерть в результаті хвороби”, – сказано в повідомленні прес-офіцер Збройних сил України.