Стали відомі втрати російських окупантів Донбасу у травні та за час “всеосяжного перемир’я”

За п’ятий місяць 2021 року  російські окупанти втратили на Донбасі 101 бойовика, а з початку “всеосяжного перемир’я” – 575.

Про це повідомив у Твіттер прес-офіцер Збройних сил України Сергій Нещадим.

За його даними, зі 101-го знешкодженого в травні російського окупанта 43 загинули, а 58 отримали поранення і травми. Із цієї кількості бойові втрати російських окупантів у травні склали 1 загиблий. Решта 100 російських окупантів загинули і були поранені на Донбасі через необережне поводження зі зброєю, нещасні випадки, бійки, пиятику, наркоманію, вбивства і самогубства в рядах так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

За даними прес-офіцера ЗСУ, з початку "всеосяжного перемир'я" 27 липня 2020 року до 31 травня 2021 року кількість убитих та поранених на Донбасі окупантів склала загалом 575 бойовиків, найманців і кадрових російських військових.

Зокрема, у боях за час перемир'я на Донбасі загинули 9 і були поранені 7 російських окупантів. Ще 250 загиблих і 309 поранених - це небойові втрати ворога.

Втрат російські окупанти Донбасу зазнали не тільки в живій силі, а й у техніці. Як повідомив прес-офіцер Збройних сил України Сергій Нещадим, від 27 липня минулого року до червня цього року на Донбасі було знищено 13 одиниць військової техніки ворога: 1 бойову бронемашину, 5 військових автомобілів і 7 безпілотників, один із яких – у травні цього року.

Читайте також: У ЗСУ назвали втрати російських окупантів Донбасу за квітень

Як повідомляла ІА "7 "Днів-Україна", раніше прес-офіцер Збройних сил України Сергій Нещадим повідомляв, що у квітні цього року російські окупанти втратили на Донбасі 69 бойовиків, з яких 31 загинув, а 38 отримали поранення і травми. Всі ці втрати ворога були небойовими.