Стали відомі втрати російських окупантів Донбасу у березні та за час “всеосяжного перемир’я”

За третій місяць 2021 року  російські окупанти втратили на Донбасі 61 бойовика, а з початку “всеосяжного” перемир’я – 405.

Про це повідомив у Твіттер прес-офіцер Збройних сил України Сергій Нещадим.

За його даними, із 61-го знешкодженого в березні російського окупанта 24 загинули, а 37 отримали поранення і травми.

Із цієї кількості бойові втрати російських окупантів в березні склали 3 загиблими і 3 пораненими. Решта 55 російських окупантів загинули і були поранені на Донбасі через необережне поводження зі зброєю, нещасні випадки, бійки, пиятику, наркоманію, вбивства і самогубства в рядах так званих “армій” самопроголошених “ДНР”і “ЛНР”.

За даними прес-офіцера ЗСУ, з початку "всеосяжного перемир'я" 27 липня 2020 року до 31 березня 2021 року кількість убитих та поранених на Донбасі окупантів склала загалом 405 бойовиків, найманців і кадрових російських військових.

Зокрема, у боях за час перемир'я на Донбасі загинули 8 і були поранені 7 російських окупантів. Ще 177 загиблих і 213 поранених - це небойові втрати ворога.

Втрат російські окупанти Донбасу зазнали не тільки в живій силі, а й у техніці.

Як повідомив прес-офіцер Збройних сил України Сергій Нещадим, від 27 липня минулого року до квітня цього року на Донбасі було знищено 12 одиниць військової техніки ворога: 1 бойову бронемашину, 6 безпілотників і 5 військових автомобілів.

Читайте також: Кремль придумав фейк, щоб приховати втрати російських окупантів на Донбасі

Як повідомляла ІА "7 "Днів-Україна", раніше цієї весни ГУР Міноборони України інформувало, що російському командуванню знадобилось фейкове прикриття, щоб приховати величезні втрати російських окупантів Донбасу на ними ж закладених мінних полях.

"Мінування окупантами місцевості за відсутності координації дій між підрозділами призвело до збільшення безповоротних та санітарних втрат особового складу з'єднань і частин першого та другого армійських корпусів. При цьому противник продовжує обладнувати мінні загородження", - пояснила втрати в рядах бойовиків "ДНР" і "ЛНР" українська військова розвідка.