Стали відомі стратегічна мета і тактичний план наступу російських окупантів на Донбасі 18 лютого (Мапа, Відео)

ф1Потужним наступом, що захлинувся, російські окупанти на Луганському фронті 18 лютого хотіли вибити бійців 72-ї бригади ЗСУ з позиції, щоб взяти під контроль стратегічну трасу на Попасну.

Як повідомляє ТСН, про таку стратегічну мету ворожого наступу на великій ділянці фронту кажуть бійці 93-ї бригади ЗСУ, яких також накривала ворожа артилерія. Бойовики прагли вийти на Оріхове.

Читайте також: Спроба ворожого прориву лінії оборони на Донбасі: Штаб ООС повідомив про результат бою (Мапа)

Тактичний план наступу бойовиків був простим: російські окупанти атакували “стик” позицій 72-ї і 93-ї бригад ЗСУ, сподіваючись, що командуванян двох бригад не встигне швидко виробити спільний план відбиття атаки і бойовики, “вбивши клин” між двома підрозділами ЗСУ швидко займуть нові позиції, відтіснивши українських військових.

Читайте також: З’явились кадри, як бойовики на світанку атакували позиції ЗСУ під Золотим (Відео)

ф1 

Читайте також: Бойовики захопили позицію ЗСУ — Бутусов про ранковий бій

Однак план рсоійських окупантів виявився провальним. Два підрозділи ЗСУ не тільки швидко зреагували на ворожу артилерію і танковий наступ, а й розробили свій план контрудару: бійці 72-ї бригади ЗСУ тимчасово відійши з позиції, куди рвався ворог, і накрили її ударом у відповідь з артилерії.

Читайте також: Викликали вогонь на себе — Головнокомандувач ЗСУ розповів, як вранці відбили наступ російських окупантів на Донбасі (Відео)

Всі подробиці ворожого наступу на Луганському фронті Донбасу 18 лютого і як його відбивали українські військові, – у сюжеті ТСН