Стали відомі “розцінки” за сесію – директора вишу Ківалова затримали на хабарі

хабар-долари ховає в кишеню костюмаХабар директор Івано-Франківського інституту, що є складовою Одеської юридичної академії, отримав від студентів напередодні сесії.

Як повідомили в ГПУ, всі гроші знайшли при обшуку.

Документували факт отримання хабара і затримували директора Прикарпатського юридичного інституту Національного університету “Одеська юридична академія” працівники слідчого відділу військової прокуратури Західного регіону України спільно з оперативними співробітниками відділу боротьби із корупцією та організованою злочинністю СБУ в Івано-Франківській області.

Виявилось, що хабар у 7500 грн і 300 дол США директор вишу взяв у двох студентів 4 курсу за допуск до складання зимової сесії. Ось такі розцінки на хабарі у виші, який готує майбутніх суддів, нотаріусів, правоохоронців – словом – майбутніх борців з корупцією.

Нагадаємо, що президентом Національного університету “Одеська юридична академія” є академік НАПрН України, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України і одіозний екс-регіонал, відомий в час свого головування в ЦВК як “Сірога підрахуй” Сергій Ківалов.