Стали відомі причини затримання Арсенія Яценюка в аеропорту Женеви

1Абсурдні звинувачення Росії на адресу екс-прем’єра України і лідера “Народного фронту” Арсенія Яценюка, висунуті Москвою ще за часів його прем’єрства, мають віддалені неприємні для нього наслідки.

23 грудня Арсенію Яценюку довелося спілкуватися в аеропорту Женеви з правоохоронцями, які його зупинили при проходженні паспортного контролю. З’ясувалося, що до інциденту причетна Росія, за вимогою якої і зупинили колишнього українського прем’єра, передає “Діалог.UA”.

Як відомо, два роки тому слідком РФ визнав Яценюка “учасником війни” в Чечні, який нібито має нагороду від Дудаєва. А 27 березня поточного року, “доблесне” російське правосуддя Ставропольського краю навіть винесло рішення про “заочний арешт” Яценюка за вчинені ним “звірства” у Чечні.

У Facebook прес-секретар Яценюка Ольга Лаппо написала, що Арсенія Яценюка зупинили при перевірці документів, все відбулося в присутності молодшої дочки політика. “За десять хвилин все з’ясували і пропустили. Попередивши, що аналогічна процедура можлива і при вильоті”, – написала Лаппо і тут же попередила, що абсурдні звинувачення Росії до Яценюка в кінцевому підсумку будуть мати реальні наслідки.