Стали відомі причини, через які КПВВ «Золоте» на Луганщині не відкриють

Фото з вільних джерел.
Фото з вільних джерел.

Лідер незаконних збройних формувань ЛНР Леонід Пасічник відмовився відкривати КПВВ «Золоте» з боку, підконтрольного «ЛНР», для проїзду громадян. Про це йдеться в офіційній заяві так званого «глави ЛНР». Про це повідомив на сторінці у Твіттер Денис Казанський.

«Контрольний пункт в’їзду-виїзду (КПВВ)” Золоте “з боку Луганської народної республіки відкриється після прийняття узгодженого республікою і Києвом на переговорах в Мінську рішення, до цього моменту з метою забезпечення безпеки жителів Луганщини він буде закритий», – заявив Пасічник.

Читайте також: На Луганщині 24 березня розпочинає роботу ще один контрольно-пропускний пункт

Раніше представники України в гуманітарній підгрупі Контактної групи Ірина Геращенко і Євген Марчук заявили про те, що українська сторона відкриє КПВВ «Золоте» в неділю, 24 березня.

Читайте також: Відкриття КПВВ «Золоте» під загрозою: російські окупанти відмовились надати гарантії безпеки

Однак, в ОРДЛО спрощувати людям перехід через лінію розмежування не захотіли. Наміри української сторони відкрити КПВВ “Золоте” зі свого боку в односторонньому порядку, в Луганську назвали “провокацією”. Таким чином, єдиним КПВВ на ділянці лінії зіткнення, підконтрольному ЛНР, залишиться КПВВ в Станиці-Луганській. Бойовики погоджуються пропускати людей на підконтрольну Україні територію тільки через цей прохід.