Стали відомі прізвища депутатів, які планували зірвати президентські вибори (Відео)

a0d54234cc88d9b2f61c98ca08554fa2Служба безпеки України заявила про те, що їй вдалося викрити «виборчу піраміду» під керівництвом двох народних депутатів, яка працювала у низці регіонів України і мала на меті забезпечити конкретному кандидату перемогу на виборах.

Про це розповів заступник голова СБУ Віктор Кононенко під час брифінгу, який транслював «Прямий». Як він сказав, викриті особи були громадянами РФ, а також  громадянами України, що тривалий час співпрацювали з російськими структурами.

— Створена організація має свою ієрархію і розподіл обов'язків. Вона складається з керівника, яким є один з народних депутатів України (сьогодні його не називаємо свідомо, щоб не прив'язувати його до жодної з політичних сил), 3 координаторів відповідальних за різні частини держави, підпорядкованих їм координаторів в регіонах (відповідають за 2 області) і підпорядкованої їм низової ланки польовиків, — сказав він.

Організаторами зриву президентських виборів є депутати від "Батьківщини" Валерій Дубіль та Руслан Богдан. Про це "Прямому" стало відомо із власних джерел.

Матеріали, які було вилучено під час слідчих дій.  Як свідчать документи, підкуп виборців здійснювали нелегальними коштами. Це є ознакою втручання та незаконного підкупу виборців та агітаторів.