Стали відомі перші дані про загибель українського розвідника на Донбасі

Олександр Чегурко
Олександр Чегурко

Розвідник Олександр Чегурко загинув не в бою. Його смерть розслідують правоохоронці – порушено кримінальне провадження.

Про це повідомили “Громадському радіо” в Міноборони України. Там уточнили, що боєць ЗСУ Олександр Чегурко загинув не 3 січня, а ввечері 2-го.

“Це — небойова втрата. Більше інформації я, на жаль, оприлюднити не можу. Цією справою займаються правоохоронні органи — військова прокуратура та Нацполіція. Це сталося другого січня пізно ввечері. Ми не розголошуємо інформацію. Є кримінальне провадження, яке проводять слідчі органи”, — сказав речник Міноборони з питань АТО Олександр Мотузяник.

Читайте також: На Донбасі загинув український розвідник (Фото)

Раніше сьогодні стало відомо, що на Донбасі загинув розвідник 28-ї бригади ЗСУ Олександр Чегурко.

«Нам повідомили, що загинув наш земляк в зоні АТО. Ми не знаємо причини загибелі», — сказав голова Кодимської районної ради Одеської області Геннадій Гладенький.

Він також розповів про родину загиблого. За його словами, батько Чегурка — чорнобилець, матір хворіє на цукровий діабет, у неї високий тиск.

«Він зробив пропозицію дівчині з Донецької області, мало бути весілля», — додав голова Кодимської районної ради.

В квітні 2014 року Чегурко пішов служити за контрактом до Одеської 28-ї бригади.

Гладенький розповів, що напередодні спілкувався з батьком загиблого, той розповів, що син днями повернувся з завдання з непідконтрольної території.

«Для тих, хто в зоні АТО, найстрашніше — потрапити у полон, а він постійно по тій території ходив, ворожій, окупованій. Три роки воював»

Гладенький повідомив, Олександра Чегурка ховатимуть 5 січня.