
Внаслідок шквальних поривів вітру під час зливи 4 серпня на окупованій “ДНР” частині Донбасу вітер валив дерева, одне з яких упало на автомобіль в окупованій Горлівці і травмувало людину. Потрпілий госпіталізований до міської лікарні.
Про це повідомляє так зване “МЧС ДНР“.
Як ідеться в повідомленні, унаслідок шквалу вітер валив дерева і зривав дахи в багатьох населих пунктах окупованої “ДНР” території, в тому числі й в Донецьку. Без електропостачання на вечір 4 серпня залишились Горлівка, Єнакієве, населені пункти в частині Старобешівського району.
Так званий "мер" окупованої Горлівки виклав у мережу список ушкоджених вітром дахів. На 20 годину 4 серпня у цьому переліку було понад 35 ушкоджених покрівель житлових будинків мешканців окупованої "ДНР" Горлівки.
Мешканці ж окупованих "ДНР" Макіївки і Горлівки викладали в мережу фото наслідків стихії - серед повалених вітром дерев здебільшого великі тополі, посаджені пів століття тому.
Окупаційна влада "ДНР" в особі так званого "МЧС ДНР" оприлюднила список ушкоджень, завданих стихією.