Стали відомі напрямки, на яких ЗСУ пішли в тактичний контрнаступ у війні (Відео)

Так бійців ЗСУ зустрічають мешканці звільнених сіл України. Фото – Генштаб ЗСУ

Українські військові проводять зараз тактичні контрнаступи на двох напрямках фронту – Харківському і Херсонському.

Про це заявив сьогодні радник глави Офісу Президента України Олексій Арестович.

Читайте також: “Іде позиційна війна з атакувальними діями РФ”, – Жданов пояснив, чому російська армія поки не почала “битву за Донбас” (Відео)

Він повідомив, що на Харківському та Херсонському напрямках російські війська ведуть бойові дії, що мають на меті відволікти ЗСУ від напрямку основного наступу на Донбасі. Тому, пояснив Арестович, на цих напрямках українським військовим вдається не тільки стримувати ворога, а й вести контрнаступ.

"На Харківщині тривають бої і генеральний штаб ЗСУ заявляє про декілька звільнених населених пунктів. Тобто там ми тихесенько, тактично, але наступаємо", - заявив Арестович.

Читайте також: Українські військові в ході контрнаступу відбили в російських окупантів місто на Донбасі

Подібна ситуація і Херсонському напрямку, де російські окупанти намагаються захопити всю Херсонщину.

"Противник під "потужним" керівництвом нового командувача операції Дворнікова намагається наступати - мене душить сміх - в Херсонській області з завданням вийти на кордони Херсонської області навіть ті, які перебувають на правому березі в бік Миколаєва. Миколаївщину обстрілюють для того, щоб примусити наші війська боротися з артилерією противника, шукати їх, а не наступати. Але і там ми ведемо окремі, обережні, виважені, але тактичні дії для того, щоб розгромити угруповання противника на правому березі", - сказав Арестович.

Читайте також:  В ході наступу російські окупанти штурмують 4 міста Донбасу (Відео)

Він наголосив, що жодних успіхів за три доби наступу армія Росії в Україні не здобула. Українські військові дають гідну відсіч ворогу і тримають фронт, завдаючи великих втрат російським окупантам.

"Головним напрямком зосередження зусиль противника залишається Ізюмський напрямок. Від Ізюму на Слов'янськ. Там вони зосередили свої війська. Там намагаються просунутися, але марно. Їм поки ще не вдається, хоча анонсовані ними "страшний наступ" триває вже третю добу", - констатував Олексій Арестович.

Читайте також: Як армія РФ штурмує Попасну: стійкий запах пороху в повітрі і постійна канонада (Відео)